SUPER RAVO ZAPPER

Super Ravo Zapper - najlepší frekvenčný generátor na svete pre Vás. Najdôležitejšie pokyny pre jeho použitie nájdete v časti Aplikácia zappingu.


(Program_pre_SRZ priamo od vyrobcu) (Lokálna verzia 1.21)  (Aplikácia_zappingu)   (Základné_firemné_nastvenie_patogénov_SZR_100)  (Návod_na_nastavenie_staršieho_SRZ_od_Ing._Hany_Bláhovej)


Upozornenie: Super Ravo Zapper NIE JE zdravotná pomôcka.

Prinášame Vám absolútnu svetovú novinku: programovateľný, multifunkčný frekvenčný generátor kladne vyvážených obdĺžnikových impulzov s možnosťou veľmi jemného a plynulého posunu frekvencií.

Ravo Zapper aj Super Ravo Zapper vlastnila aj Dr Hulda Regehr Clarková as ich funkčnosťou bola nadšená.

Jej popis nášho frekvenčného generátora Vám nižšie preložený predkladáme.

 

Inštalačné video programu pre Super Ravo Zapper

Výukové video pre ručné programovanie prístroja Super Ravo Zapper bez počítača

Tu je teda doslovný preklad textu, ktorý Dr Clarková spoločnosti Zapper poslala:

.... Máte na svetovom trhu ojedinelý prístroj! Váš Super Ravo Zapper je skutočne výnimočný tým, že si človek môže sám nastaviť frekvenciu a jej postupný a veľmi jemný posun. V mojich knihách a v niekoľkých ďalších zoznamoch (např.CAFL) je zoznam parazitov, baktérií a vírusov s príslušnými frekvenciami, ktoré som namerala počas svojich dlhoročných výskumov (všetky tieto frekvencie je naozaj možné na Super Ravo Zapperi k môjmu prekvapeniu nastaviť). Váš frekvenčný generátor Super Ravo Zapper obsahuje dohromady 350 predvolieb, čo je tiež unikátne!

Váš Zapper predstavuje revolučnú funkciu - možnosť veľmi jemného a plynulého posunu frekvencií od horného po spodné pásmo príslušnej frekvencie mikroorganizmu. Táto funkcia zabezpečuje, že mikroorganizmus aj pri možnosti jeho mutácie (napríklad množením .. a teda možným pozmenením svojou frekvencie), bude zasiahnutý a zlikvidovaný. Posun frekvencie je opäť možné samostatne nastaviť - např.0, 001 Hz / sec až v kHz / sec, súčasne s časom zapping a odmeraním pauzy medzi príslušnými terapiami. Tento frekvenčný posun je vynikajúcim pomocníkom pri zappingu, ktorý presahuje 10-20 minútové pôsobenie u týchto dlhších pôsobení sú výsledky podľa mojich najnovších výskumov výrazne lepšie. Po tejto dobe je väčšina prístrojov viacmenej neúčinná, pretože dochádza k vyrovnaniu elektrochemických reakcií na pôsobiace frekvenciu a mikroorganizmus, na ktorý je zapping zacielený, a je mimo nebezpečenstva. Pokiaľ je však frekvencia v neustálom posune, k vyrovnaniu elektrochemických reakcií nemôže dôjsť a podľa mojich výskumov ničenia patogénnych mikroorganizmov pokračuje po celú dobu zappingu. Pri pokusoch, ktoré som sama s vaším generátorom frekvenciou Super Ravo Zapper vykonávala, som zistila, že plesne na nohách, rukách a vo vlasoch likviduje Super Ravo Zapper úplne spoľahlivo. Bradavice odpadnú už po niekoľkých aplikáciách (aplikácia ale musí byť vedená priamo do stredu bradavice). Aj ďalšie aplikácie poukazujú na jeho výnimočnosť. Znovu musím konštatovať, že máte skvelý a úplne unikátny frekvenčný generátor, ktorý je pre postupy, ktoré som opísala vo svojich knihách, viac než vhodný. Viete, že Váš predchádzajúci typ (Ravo Zapper - pozn. Z-technology sro) stál za tým, že som vám poskytla autorské práva na svoju poslednú knihu - Liečenie a prevencia všetkých druhov rakoviny. Robíte veľmi prospešnú prácu a ja som osobne rada, že firmy ako je vaša, existujú. Zatiaľ sa vo svete o Super Ravo Zappere moc nevie, ale verím, že veľmi skoro bude veľmi obľúbeným a hojne predávaným prístrojom vo všetkých krajinách celého sveta.

Opakujeme, že vyššie uvedený text je priamo od Dr Hulda Regehr Clarkovej a nie teda od Zapper-technology a nedeklaruje teda, že Super Ravo Zapper je zdravotnícka pomôcka ale iba zverejňujeme opis nášho frekvenčného generátora treťou osobou, ktorá má Super Ravo Zapper k dispozícii.

Super Ravo Zapper je chráneným priemyslovým vzorom u ÚPV SR a presné zloženie výstupného signálu pozná len veľmi úzky okruh ľudí. Super Ravo Zapper tiež obsahuje ochranu proti vnútornému skopírovaniu softvéru.

Multifunkčné frekvenčný generátor Super Ravo Zapper je na prianie zákazníka vybavený jazykom obsluhy (Čeština, angličtina, nemčina, španielčina, maďarčina, poľština, slovenčina) zvukovou signalizáciou prevažnej väčšiny funkcií (možno vypnúť), dvojriadkovým digitálnym podsvieteným displejom, kde je možnosť sledovať niekoľko aktuálnych údajov .

Super Ravo Zapper obsahuje:

Ďalšie možnosti prístroja Super Ravo Zapper


Technické parametre Super Ravo Zapper:

 

Frekvencia nastaviteľná: Nižšie pásmo: od 1 Hz do 999 Hz. Nastavenie frekvencie s presnosťou na tisíciny Hz.

Vyššie pásmo: od 1 kHz do 900 kHz o striede 1:1. Strmosť hrany cca.30 nS. Nastavenie frekvencie s presnosťou tisícin kHz.

Rýchlosť posunu nastaviteľná pre: Nižšia pásmo: 0,001 Hz do 2,55 Hz za sekundu. Vyššie pásmo: 0,001 kHz do 2,55 kHz za sekundu.

Napájanie: 15 - 30V Dc. Interné 12V akumulátor. Externý sieťový miniatúrne spínaný adaptér 24V/1A vstup 100 - 265 VAC 25W 50-60Hz s ochranou proti skratu a tepelnou ochranou. Prístroj je chránený proti prípadnému prepólovaniu napájacieho adaptéra.

Výdrž akumulátora: Doba práce cca. 12 hodín nonstop. Nabíjanie z vybitého stavu do plne nabitého stavu cca. 12 hodín. Varovanie pri vybitom stave cca. 1 hodinu pred samovypnutím. Percentuálne zobrazenie zostávajúcej energie v akumulátore.

Výstupné napätie nastaviteľné: (vrchol-vrchol): cca. 5 - 15 V.

Meranie odoberaného prúdu na výstupe: Elektródy voľne, elektródy uchopené, skrat elektród + možnosť vypnutia merania. Dynamické vyhodnocovanie v závislosti na nastavenej frekvencii a výstupným napätie.

Nastaviteľná doba zapping: Až do 99 hodín a 59 minút (minimálna možná hodnota je prepočítaná od rozsahu a rýchlosti posunu frekvencie).

Pamäť: 350 predvolieb s možnosťou editácie.

Nastavenie podsvietenia displeja: Zapnúť / vypnúť (automatické vypnutie pri nízkom napätí batérie).

Nastavenie dĺžky pauzy medzi jednotlivými kúrami: 1-59 minút.

Čas pre samovypnutie pri nečinosti v menu: 1 minúta.

Zvuková signalizácia rôznych funkcií.

 

Komunikácia s užívateľom, vstupy a výstupy:


Super Ravo Zapper je certifikovaný certifikačným orgánom č.3018, akreditovaný Českým inštitútom pre akreditáciu, ops podľa STN EN 45011 podľa STN EN 61326-1:07

Certifikát na zdroj