YOUNG LIVING - Esenciálne oleje pre terapeutické účely.

        Spoločnosť Young Living je priekopníkom a svetová jednotka v príprave a využití 100% čistých organických esenciálnych olejov najvyššej terapeutickej triedy A. Dr. Gary Young, zakladateľ Young Living, študoval na univerzitách vo Francúzsku, Egypte a stredomorí stredoveké i staroveké zpôsoby výroby a využitia esenciálnych olejov pre účely liečby. Pestovaním bylín na vlastných farmách a dôslednou výrobou podľa pôvodných receptúr a postupov sa Dr. Youngovi podarilo dosiahnuľ kvality a účinnosti esenciálnych olejov, ktorá bola v posledných storočiach zabudnutá.     

        Nákup je možný po bezplatnej registrácii (cez sponzorské ID : 1491499)

        Registrácia

        Vstup do virtuálnej kancelárie

        Domovská stránka Yuong Living prípadne viac na esencie.goel.sk

        Prípadné otázky a pomoc pri registrovaní na:  +421 948 702 204

Esenciálne oleje terapeutickej kvality sa od komerčných esenciálnych olejov líšia prísnymi požiadavkami na kvalitu a štandard pestovania rastlín, priebehu zberu, procesu destilácie a laboratórných testov.

I keď existujú konkurenčné esenciálne oleje, ktoré spĺňajú predpisy kvality AFNOR a ISO, nedosahujú striktné požadavky na „terapeutickú akosť“ Young Living® a nemali by byť nikdy považované za rovnakú triedu. Aj keď Young Living splňuje všetky oficiálne požadované predpisy, dodržuje i  o mnoho prísnejšie interné štandardy kvality a zostáva jediný, kdo vyrába esenciálne oleje „terapeutickej akosti“.