Výskum

Pripravili sme pre Vás niekoľko zaujímavých článkov, ktoré sa týkajú výskumu použitia generátorov frekvencií a ich vplyv na zdravie človeka. Pod menu VÝSKUM (vľavo) sa môžete dočítať aké výskumy robil Nikola Tesla, Antoine Prior, Royal Raymond Rife, Bob Beck či Hulda Regehr Clarková.

Máme úžasné vymoženosti, ktoré nám uľahčujú život. Je tomu ale naozaj tak?

Mikrovlnné rúry sú dobré pre zdravie? Užívanie známych "E" (emulgátory, konzervanty ...) v potravinách je neškodné? (Kto vykonával výskum a kto určil aké množstvo "E" môže byť v jednej potravine? A čo keď takých potravín spotrebuje človek za deň niekoľko? ... .) Je pre ľudské telo, ktoré je "postavené" na prírodné a čistú stravu, čistú vodu a čistý vzduch toto naozaj to pravé?

Akákoľvek voda z PET fliaš, ktorá nám je neustále zo všetkých strán prezentovaná ako skvelá a pre zdravie najlepšie - obsahuje podľa Dr.Clarkové zostatkové množstvá rozpúšťadiel. Viete kde voda stála ako sa dostala na pult obchodu? Pravdepodobne niekde vonku (palety sú objemné ...) pretože supermarkety tak bežne vodu skladujú. Choďte sa niekedy v lete, keď je horúco pozrieť ako to je naozaj ... Stačí pár hodín na slnku a plast sa začne uvoľňovať do vody, ktorú potom vypijete. A to nehovoríme o rozmnoženiu baktérií v takto skladovanej vode. Ak nás potravinársky priemysel zásobuje takými výrobkami, ktoré sú pre naše telo tak úžasné a zdravé, ako nám tvrdia reklama a výrobcovia, prečo čoraz viac ľudí trpí rakovinou? Nie je čas sa nad týmito otázkami zamyslieť a na tento "priemysel" ticho zanevrieť?

Na túto otázku je jednoduchá odpoveď. ÁNO. Je čas sa zaoberať tým, čo do svojho tela (ktoré máme len jedno a iné nám nikto nedá ..) dávame a s čím naše telo musí pracovať. Áno, ten čas už nastal a tak premýšľajte, než výrobok z vášho výhodného supermarketu vložíte do nákupného košíka. Myslite sami, máme k tomu všetci predpoklady ...