Antoine Priore

Francúzsky výskumník a vedec Antoine Priore konštruoval a testoval v priebehu rokov 1950 až 1970 elektroterapeutické liečivé prístroje s prekvapujúcou účinnosťou.

V stovkách a stovkách prísne kontrolovaných testov s laboratórnymi zvieratami liečil jeho prístroj širokú paletu najťažších druhov smrteľných chorôb, na ktoré nemáme účinné lieky dodnes.

Priori demonštroval takmer 100% účinnosť svojho prístroja na všetky druhy smrteľných rakoviny v tisícoch, starostlivo zdokumentovaných laboratórnych testoch so zvieratami. Tieto výsledky boli predložené lekárom okolo roku 1960.

Skvelé výsledky - odsúdenie a perzekúcie ... rovnaká "odmena" za roky tvrdej práce výskumov a pokusov. Antoine Priore aj napriek tomu stavia novú a komplikovanejšiu verziu svojho zariadenia a tajne sa stretáva s tuctami ťažko chorých onkologických pacientov (na pohrebe Antoineho Priore bola prítomná malá skupina starších ľudí, ktoré Priore vyliečil z "beznádejných" chorôb v šesťdesiatych rokoch)

R.1953 Priore začal liečiť pacientov, ktorých štádia rakoviny boli určené ako beznádejné. Priori dokázal zakonzervovať ťažké formy Hodgkinsonovy choroby, prípady rakoviny hrtana, atď.  Výskum sa po niekoľkých podivných neúspešných demonštráciách zastavil z dôvodov nedostatku finančných prostriedkov Priorého a v r. 1981 je Prior postihnutý srdcovým záchvatom, z ktorého sa už naplno nezotaví. Zomrel v máji 1983 po dlhom období celkového vyčerpania organizmu a tajomstvo úspechu jeho prístrojov bolo navždy stratené ...

Pierre Emeury, prezident francúzskej akadémie vied neskôr napísal, že objav Antoineho Prior bol najdôležitejší lekársky objav celého storočia.

Potláčanie takýchto revolučných objavov zostane jedným z ohavných príkladov dogmy zodpovedných úradníkov a niekedy bohužiaľ aj lekárov - blokovať a ignorovať úplne nové, inovatívne výskumy a výsledky.