PRINCÍP PÔSOBENIA

Jednotlivé druhy mikroorganismov parazitujúcích v ľudskom tele, je možné ničit zvýšením ich vlastnej frekvencie, kedy po určitej dobe dochádza k prasknutiu membrány baktérií alebo k porušeniu povrchu vírov. Týmto zpôsobom je možné ničiť pôvodcov prakticky každého ochorenia v ľudskom tele bez akejkoľvek vedlajšej zdravotnej újmy.

Video, ktoré demonštruje, čo sa v deje v tele s mikroorganizmami pri frekvenčnej terapii tzv. zappingu.

Jednobunečné mikroorganismy na videu sú "Trepky velké (Paramecium Caudatum) " pod mikroskopom vystavené ich usmrcujúcej frekvenci 1,15 kHz, dvojnásobne zrýchlené oproti reálnemu času pokusu.

Obdĺžnikové, kladne vyvážené pulsy rozkmitajú bunečnú membránu a po krátkej dobe dochádza k jej pretrhnutiu a tým k zničeniu mikroorganismu (membrány ľudských buniek sú stotisíckrát odolnejšie voči el. napätiu než membrány patogennych mikroorganismov…). Akonáhle je mikroorganismus usmrtený, dochádza k okamžitému "odprataniu" takto deaktivovaných jedincov imunitným systémom.

Princíp pôsobenia frekvenčných generátorov na živé organizmy opísal a praktizoval ako prvý srbský génius Nikola Tesla. V životopise Nikolu Teslu je uvedené:

Nervózny a neustále vyčerpaný Tesla začal experimentovať s liečivými vlastnosťami svojich oscilátorov a čoskoro začali presakovať správy o pozoruhodných účinkoch týchto prístrojov. Tieto vysokofrekvenčné "posilňovače vitality" vyžarovali univerzálne liečivé prvky, ktoré - keď sa správne aplikovali - pomáhali telu "striasť všetky choroby" vyhlásil MUDr. F. Finch Strong. "K výsledným účinkom patrí zvýšenie sily, apetítu a váhy, navodenie prirodzeného spánku a odstránenie škodlivín z tela.

Tesla veril, že elektrina je najlepším liekom. "Moje vysoké frekvencie," hovorieval Tesla "majú antibakteriálne a silne liečebné účinky". Každý deň sa vo svojej laboratóriu vyzliekol, stúpol si na svoje prístroje a zapol prívod el. prúdu.

Elektrina sa stala novým všeliekom. Napriek tomu Tesla tento pre seba okrajový výskum opúšťa a na jeho miesto nastupuje nový génius, ktorý doviedol liečenie chorôb pomocou elektriny k dokonalosti.

Tým človekom bol Dr Royal Raymond Rife. Jeho príbeh s podrobným popisom princípu fungovania rezonančnej metódy frekvenčných generátprov na živý organizmus si môžete prečítať v sekcii "Výskum"

Po dlhej dobe, kedy bola obrovská snaha o úplnej "zabudnutia" týchto terapií prichádza americký novinár Barry Lynes s knihou "Liečba rakoviny, ktorá fungovala" kde odhalil verejnosti pravdu o pánovi Dr R.R.Rifovi