Pečeňová očistná kúra podľa Dr.H.R.Clarkovej

Pečeňová očistná kúra

Dr Hulda Regehr Clark:

"Pečeň vyprodukuje okolo 1-1,5 l žlče za deň. Skladá sa z mnohých malých trubičiek, ktoré žlč dopravujú do jednej väčšej trubice, odkiaľ sa dostáva do žlčníku. Skonzumovanie tuku alebo bielkovín vedie k vyprázdneniu žlčníka do dvanástorníku. Mnoho ľudí, vrátane detí má žlčovody upchaté kamienkami. Niekedy sa objaví alergia či vyrážka. Při ultrazvuku alebo röntgene sa neobjavia a nezistia, pretože sú väčšinou v žlčovodoch.

Kamienky môžu mať odlišné sfarbenie, môžu byť čierne, červené, biele, zelené, alebo hnedé. Vyzerajú často ako zátky s pozdĺžnymi zárezmi. U iných vidíme, že vznikli spojením menších kamienkov.

Vnútri každého kamienku možno nájsť zhluk baktérií, čo podľa niektorých vedcov môže nasvedčovať tomu, že formovanie kamienku mohla spôsobiť prítomnosť zvyškov mŕtveho tela parazita. S tým, ako sa kamienky zväčšujú a rastie ich počet, rastie spätný tlak do pečene, ktorá potom podstatne zníži tvorbu žlče. Žlčové kamene spôsobujú, že telo nemôže vylučovať cholesterol, ktorý sa potom hromadí v tele. Kamienky sú porézne a môžu sa na nich zachytávať baktérie, cysty, parazity a vírusy, ktoré prechádzajú pečeňou. Bez odstránenie žlčových kamienkov sa nemôžete zbaviť žiadnej žalúdočnej infekcie či nadúvania. Tým, že zbavíte pečeň žlčových kameňov, podstatne zlepšíte trávenie, ktoré je základom pevného zdravia. Postupne sa zbavíte alergií, môžu zmiznúť bolesti ramien, paží a chrbta. Budete mať viac energie a cítiť sa oveľa lepšie. Prečistite si PEČEŇ DVAKRÁT ROČNE. Pred začatím pečeňové kúry urobte aspoň časť (prvé tri týždne) kúry proti parazitom, alebo aplikujte najmenej týždeň každodenne Zapper. "

K začiatku kúry si treba opatriť 2-3ks ružových grapefruitov tak, aby ste z nich získali asi 150ml čerstvej šťavy.

 

Črevná očistiná kúra podľa Dr.H.R.Clarkovej

Črevná očistná kúra

Dr Hulda Regehr Clark:

"Jednou z príčin črevných problémov (nadúvanie, bolesť, plynatosť) sú vždy baktérie. Tieto baktérie nemôžu byť zničené pomocou Zapperu, pretože vysokofrekvenčný prúd do črevného obsahu neprenikne.

Väčšina črevných baktérií je prospešná, ale tie, ktoré prospešné nie sú (Salmonely, Shigella) majú schopnosť prenikať do zvyšku tela a napádať zranené miesta, či oslabené orgány. Rovnaké baktérie vnikajú do rakovinového nádoru a bránia jeho vstrebaniu po tom, čo bola potlačená jeho zhubnosť.

Črevných baktérií sa nikdy nemôžete úplne zbaviť, ak stále dochádza k reinfekciám.

Preto prvým krokom ktorý musíte urobiť, je zlepšenie hygieny. Najmä rúk. Sterilizujte si ruky hlavne po užití WC a pred každým jedlom.

Ďalším krokom je vykonávať čistiacu črevnú kúru minimálne 2x ročne. "

 

Zdroj: Zapper.cz