Tieto  stránky sú určené všetkým  ľuďom, ktorí si uvedomujú, že jedna z najcennejších vecí, čo na svete máme, je ZDRAVIE.

Dávka pre COVID19 do SRZ a RPZ (frekvencie 188,5-190,5 Hz a 464-475 Hz) 

 

Chceme Vám tu ponúknuť ucelenú možnosť prevencie a liečby chorôb, o ktorej sa presvedčilo už tisíce ľudí a ktorá Vám zaistí pevné a trvalé zdravie či návrat k nemu.

Chceme všetkým ľudom v Slovenskej  republike predstaviť takmer neznámy spôsob posilnenia imunitného systému, ktorý vedie v drvivej  väčšine k zásadnému zlepšeniu funkcií celého organizmu.Tento spôsob pochádza  z poznatkov vedcov počnúc Royalom Raymondom Rifeom a končiac kanadskou odborníčkou Dr. Huldou Regehr Clark. Tento spôsob Vám ponúka  unikátne a velmi účinné postupy, ktoré navedú v pomerne krátkej dobe zdravotnú rovnováhu, ktorú voláme ZDRAVIE. Postupy, ktoré sú finančne nenáročné a ktoré sú skutočne v súlade s názvom prvej knihy Dr.Huldy Regehr Clark - Revolúcia v liečbe chorôb

UPOZORNENIE: Náš výrobok Super Ravo Zapper je frekvenčný generátor a nie je zdravotnícke zariadenie.


UPOZORNENIE: Naša firma neposkytuje poradenstvo v oblasti zdravotníctva. Nič na tejto stránke nie je mienené ako lekárske odporúčanie pre akékoľvek zdravotné problémy a ani ako náhrada kvalifikovanej liečby. Prosíme kontaktujte a poraďte sa so svojím lekárom alebo kvalifikovaným zdravotníckym odborníkom, pokiaľ potrebujete lekársku radu alebo lekárske ošetrenie.


Keďže sa klientom venujeme individuálne, prosíme Vás dohodnite si vopred každú návštevu. Inak sa Vám pravdepodobne nebudeme môcť venovať.  Kontakt