Dr. Robert O. Becker

Tento výnimočný človek skonštruoval mnoho prístrojov pre terapie, ktoré so Zapperom úzko súvisia. Mimo iné - univerzálny čistič krvi (na Ravo Zapperi možné nastaviť ..), magnetický pulzný generátor na ničenie patogénov v lymfatických cestách a uzlinách, kontroverzný "ladičku mozgu" ktorý napriek svojmu podivnému názvu pracoval skvele atď .... Ďalej sformuloval vysvetlenie, ktorá do istej miery objasňuje princíp, akým spôsobom dochádza k ničeniu patogénov pomocou zappingu v našich telách. Tu je:

V dnešnej dobe to je všeobecná znalosť, že všetky živé bunky sú malé elektromagnetickej organizmy. Ich sila elektromagnetického poľa je však nepatrná. Silné, vonkajšie elektromagnetické sily rušia ich funkcie alebo ich zabíjajú. Určité množstvo elektriny zabije každý živý organizmus, bez jedinej výnimky! (Lekárska veda údajne pripúšťa v istých dobre strážených správach, že všetky vírusy, huby, baktérie, mikróby, atď. Sú všetko veľmi citlivé organizmy na elektrické zmeny)

Lekárska veda pri vykonávaní rôznych pokusov okrem iného zistila, že ochranný obal (membrána) okolo našich buniek tela je 100,000 krát - áno, sto tisíckrát silnejší než ochranné membrány okolo patogénov.

Problém je nájsť metódu aplikácie napätia a súčasnej úrovne miery frekvencie kmitov a tak účinne vyradiť alebo zabiť všetky patogény bez poškodenia našich buniek tela.

Dr Becker odporúčal umiestniť elektródy (menšie než štandardne dodávané našou spoločnosťou) na zápästie s tým, že si človek vykonávajúci zapping má omotať ruku pružnú gázou alebo gumou s elektródami na zápästie po namočení vodou a morskou soľou.

Bob Beck je tiež autorom týchto usmernení pre implementáciu zappingu :

Robte ....

Nerobte ....

Odporúčam ....

Dôverujte vašim pocitom! Nastavte si vašu liečbu ako vy cítite.